Genel Bakış

Markanızın içten dışa bütünsel olarak tam dönüşümünü sağlamak için tasarlanmış bir dijital konferans programını deneyimlemek için buradasınız.

Rejeneratif bir gelecek beş temel uygulama alanında uzmanlık ve olgunluk ister: Marka Amacı, Marka Etkisi, Yönetişim, Operasyon ve Tedarik Zinciri ile Ürün ve Hizmetler. SB Turkey 2020 programı bu beş sütun etrafında inşa edilmiştir. Değişimi tüm organizasyonunuza yayarak her fonksiyon için yapılandırabilirsiniz.

ETKİ

YÖNETİŞİM

OPERASYONLAR

AMAÇ

Hedeflenen tüketici davranışı değişikliklerine ilham vermek için kullanabileceğiniz güçlü ve gelişmiş araçları keşfedin.
Sağlıklı ve kapsayıcı çalışma ortamı oluşturun, çalışanları marka savunucularına dönüştürün ve sistem odaklı düşünen geleceğin liderlerini yetiştirin.
Ortak değer, yeniden yapılanma ve esnekliğe uygun operasyon, lojistik, satın alma ve tedarik zincirleri geliştirin.

ÜRÜNLER

Marka amacınızı nasıl başarıyla tanımlayacağınızı, ifade edeceğinizi, yerleştireceğinizi ve etkinleştireceğinizi, “purpose-washing”den nasıl kaçınacağınızı keşfedin.
Daha güçlü paydaş ilişkileri ve marka değeri sağlarken kültürü etkilemeye yardımcı olacak etkili hikaye anlatımının gücünden yararlanın.
Riski ve etkiyi ölçün, bilimsel hedefler belirleyin, döngüsellik, rejenerasyon ve net pozitif ekseninde planlayın ve baştan uca etkiyi raporlamaya hakim olun.
Altı kıtada manşetlere taşınan vaka çalışmaları da dahil olmak üzere dünyanın dört bir yanından rejenerasyon odaklı yeniliklere öncülük edenlerle tanışın.
Rejenerasyon ve iş değerinin kesişim noktasında en etkili ürün ve hizmet inovasyon fırsatlarını keşfedin.

CMO

CEO/CFO

CSO

Ana Oturumlar

Geleceği şekillendiren trendler ve pazar dinamikleri.

Deep – Dive Hub

Katılımcıların yenilikçi dönüşüm araçlarını keşfetme, çapraz-inovasyon yöntemlerine katılma, örnek olaylarla ilgili geribildirimleri paylaşma ve değişim yaratan liderler ile etkileşime geçme fırsatına sahip olduğu, pozitif etki yaratırken marka değeri yaratmanın yeni yollarını keşfedecekleri interaktif Hublar.

SB OCEANS

Dünyanın dört bir yanından uzmanların bir araya gelerek okyanusların, denizlerin korunması ve plastik eliminasyonu için yenilikçi ve proaktif çözümler SB Oceans yan etkinliği 17 Eylül’de!