SB Turkey'20 Hakkında

Değişim Liderleri ile Buluşun

Sustainable Brands global ‘’Sürdürülebilir Markalar’’ topluluğunun Türkiye partneri  olarak 10 yılı aşkın süredir herkes için daha iyi bir gelecek sağlamak misyonu ile iş ve marka dünyasını yeniden biçimlendirme amacı etrafında odaklanmanın kolektif itici bir güç olduğuna, sürdürülebilir inovasyonun ise liderlik için ayrıştırıcı bir unsur olduğuna inanıyoruz.

Her yıl hep birlikte Sustainable Brands global  ‘’Sürdürülebilir Markalar’’ topluluğu dönüşüm liderleri ile sürdürülebilir marka ve iş  ile ilgili en son gelişmeleri, ilham veren uygulamaları, çalışmaları  paylaşıyoruz, aşılması zor gözüken engeller için işbirliği yapıyoruz ve yeni jenerasyon iş liderlerine ilham veriyoruz.

Son yıllarda yeni bir gelecek ve iyi yaşam için alt yapıları oluşturduk. Şimdi ise kendimizi, markalarımızı, işimizi ve gezegenimizi -daha iyiye doğru- yeniden yapılandırma yolunda daha büyük bir inanç ve hevesle ilerliyoruz.

COVID-19’un ortaya çıkmasından bugüne yaşanan olaylar, bu görevin önemini her zamankinden daha fazla vurgulamakta, sürdürülebilir yaşam için ortaya konulan insan odaklı tüm eforlar, bu yeni dönemde markalara daha iyi bir yaşamın yeniden canlandırılması için altın bir fırsat sunmaktadır. Şimdi daha  ileriye doğru hareket etme ve daha da büyük bir inanç ve hız ile, kişisel refahın ve doğanın  ihtiyaçlarını iş başarısı ile dikkatlice dengeleme zamanı.

Sustainable Brands Turkey olarak inanıyoruz ki  değişim ancak birlikte mümkün…